Dlaczego „Biust i Gust”?

"Biust i Gust" to polski producent unikatowej mody damskiej w dużych rozmiarach dla pań, które chcą się wyróżniać. Oferujemy stylową modę size plus dla świadomych siebie i swego piękna kobiet.

W naszym sklepie znajdziecie ubrania na każdą okazję. Seksowne małe czarne, romantyczne letnie sukienki, eleganckie koszule, wygodne spodnie i wiele innych ubrań w dużych rozmiarach, na małe i wielkie wyjścia.

Zapomnijcie o bezkształtnych i nudnych ubraniach XXL dla puszystych! Zapomnijcie o frustracji podczas zakupów, gdy musicie kupić to, co jest dostępne, a nie to, co się Wam podoba! Cieszcie się zakupami w naszym sklepie on-line!

Idea

Być alternatywą dla sztampowego, masowego przemysłu odzieżowego – oto idea „Biust i gust”.

Naszą ofertę kierujemy do wąskiego grona pań, które szukają w modzie i życiu czegoś innego. Do kobiet akceptujących własne ciało, które wiedzą kim są, czego chcą i świadomie kreują swój wizerunek. Do pań, które lubią być w centrum zainteresowania!

Ubrania "Biust i gust" to:

Unikatowa moda

Fashion is fun! Cieszcie się niepowtarzalnymi ubraniami, bo każdy model dostępnym jest tylko w kilku egzemplarzach!

Doskonały krój

Odpowiedni krój to podstawa dobrego wyglądu i samopoczucia. O tym, czy ubranie dobrze leży decyduje jego konstrukcja i to, jak zostało ono uszyte. Nasza odzież jest konstruowana specjalnie dla kobiet o pełnej figurze, uwzględnia szczególne wymagania i proporcje takich sylwetek.

Świetne wykonanie i dobre tkaniny

Przykładamy dużą wagę do jakości wykończenia, a więc wykonania szwów, odszyć itp. to dzięki temu nasze ubrania odpowiednio się prezentują i zagwarantowany jest komfort noszenia. Szyjemy z dobrych gatunkowo tkanin.

Made in Poland

Szyjemy wyłącznie w Polsce. Współpracujemy z doświadczonymi konstruktorami odzieży i szwalniami.

Rozmiary 40-54

Niech rozmiar Cię nie ogranicza! Możesz wyglądać dobrze i stylowo niezależnie od rozmiaru, który nosisz! Podstawą jest odpowiednio dobrana garderoba.

Nazwa „Biust i gust”

Dla niektórych nie do przyjęcia. Zbyt mało poważna, zbyt mało światowa i designerska. Dla innych żartobliwa i łatwa do zapamiętania.

A dla nas?

Naszymi Klientkami są wyłącznie kobiety, a biust jest jednym z atrybutów kobiecości. Tworząc nasze ubrania ciągle o nim myślimy, bo ubrać duże piersi i krągłości nie jest łatwo, a my to potrafimy!

Poza tym mamy już dość ukrywania się polskich firm za obco brzmiącymi nazwami.